![](https://www.edionysos.gr/wp-content/uploads/2024/05/Untitled-1-3-750x430.jpg)
Δωρεά εξοπλισμού στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Διονύσου από τις εταιρείες ΑΙΓΕΑΣ ΑΜΚΕ και Linakis Digital
ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΑΝ 8 ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΑ ΣΕΤ ΓΡΑΦΕΙΟΥ
Η αστική μη κερδοσκοπική εταιρείας ΑΙΓΕΑΣ ΑΜΚΕ και η Linakis Digital έκαναν δωρεά γραφειακού εξοπλισμού για το διδακτικό προσωπικό του 1ου Δημοτικού Σχολείου Διονύσου και συγκεκριμένα 8 ολοκληρωμένα σετ αποτελούμενα από καρέκλα, γραφείο και ερμάριο καθώς και ένα σαλονάκι υποδοχής.
Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου απευθύνουν τις ευχαριστίες τους στις 2 εταιρείες για την προσφορά τους.