![](https://www.edionysos.gr/wp-content/uploads/2019/04/Untitled-1-26-750x430.jpg)
Η Σοφία Κατσίγιαννη ξανά υποψήφια στο Δήμο Διονύσου με Καλαφατέλη ;
Σύμφωνα με τις πληροφορίες μας η τ. Δημοτική Σύμβουλος Δήμου Διονύσου και υπ. Διδάκτωρ Δημοσίου Δικαίου του ΕΚΠΑ, Σοφία Κατσίγιαννη, θα είναι ξανά υποψήφια στο Δήμο Διονύσου. Η νομικός, φέρεται να δέχθηκε προτάσεις απο σχεδόν όλες τις υποψήφιες παρατάξεις του Δήμου Διονύσου, ωστόσο η επιλογή της φαίνεται πως κλείδωσε στο συνδυασμό του Γιάννη Καλαφατέλη, “Δύναμη Ευθύνης για το Διόνυσο”.