![](https://www.edionysos.gr/wp-content/uploads/2023/05/345934030_182252691439738_1638532239750295109_n-750x430.jpg)
ΟΙΟΝ Αγίου Στεφάνου: Στην Α΄ΕΣΚΑ η ανδρική ομάδα μπάσκετ
ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΕ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΩΝ ΓΛΥΚΩΝ ΕΔΡΩΝ ΣΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Η ΑΝΔΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΤΟΥ “ΟΙΟΝ” ΣΤΗΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΣΚΑ
Ο Δήμος Διονύσου και ο Δήμαρχος Γιάννης Καλαφατέλης συγχαίρουν θερμά αθλητές, προπονητές και παράγοντες του Αθλητικού Συλλόγου Αγίου Στεφάνου “ΟΙΟΝ”, για την άνοδο της ανδρικής ομάδας καλαθοσφαίρισης στην Α΄Κατηγορία ΕΣΚΑ μετά από εκτός έδρας νίκη επί της ομάδας των Γλυκών Νερών.