![](https://www.edionysos.gr/wp-content/uploads/2020/08/Untitled-1-719x430.jpg)
Υπηρεσία Καθαριότητας: Στις επάλξεις και τα Σαββατοκύριακα του καλοκαιριού, για ένα καθαρό Δήμο Διονύσου
Η Υπηρεσία Καθαριότητας του Δήμου Διονύσου, με ιδιωτικά συνεργεία αλλά και δικά της μηχανήματα και προσωπικό, εργάζεται και τα Σαββατοκύριακα, καθ’όλη τη διάρκεια του καλοκαιριού, για να παραμείνουν και οι 7 Δημοτικές Κοινότητες καθαρές. Οι φωτογραφίες είναι από τον καθαρισμό στη Δημοτική Κοινότητα Δροσιάς. Η προσπάθεια για ένα καθαρό Δήμο συνεχίζεται. Ας προσπαθήσουμε όμως κι όλοι οι πολίτες, για να διευκολύνουμε το έργο των εργαζομένων στην καθαριότητα.