![](https://www.edionysos.gr/wp-content/uploads/2019/03/53076420_2545451162134979_1586991858981011456_n-750x430.jpg)
Αφιέρωμα στο φωτορεπόρτερ Γιάννη Μπεχράκη, την Πέμπτη 7/3 στο Πολιτιστικό Κέντρο Αγίου Στεφάνου
Ο φωτορεπόρτερ Μιχάλης Καραγιάννης, εισηγητής του Τμήματος Φωτογραφίας του Δήμου Διονύσου, παρουσιάζει την Πέμπτη 7 Μαρτίου και ώρα 17:30, στο Πολιτιστικό Κέντρο Αγ. Στεφάνου (Πεντζερίδη 3), το έργο του σπουδαίου και πολυβραβευμένου φωτορεπόρτερ Γιάννη Μπεχράκη, που έφυγε από τη ζωή το Σάββατο 2 Μαρτίου.
Είσοδος ελεύθερη.