![](https://www.edionysos.gr/wp-content/uploads/2019/05/60360023_2355092581435794_3091595005295329280_o.jpg)
Ο Άγγελος Κατσιακίδης με το ΕΥΠΟΛΙΣ
Παρουσιάζουμε τον υποψήφιο Δημοτικό Σύμβουλο στην Δ.Κ Άνοιξης Κατσιακίδη Άγγελο.
Ο Άγγελος Κατσιακίδης γεννήθηκε στην Πάλλη-Έβρου και κατοικεί στην Δ.Ε. Σταμάτας. Αποφοίτησε από την Παιδαγωγική Ακαδημία Μυτιλήνης και διετέλεσε υποδιευθυντής , διευθυντής Δημοσίων Σχολείων και αναπληρωτής Προϊστάμενος 1ου γραφείου Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης. Δραστηριοποιήθηκε σε συλλόγους και σε εθελοντικές ομάδες. Σήμερα είναι συνταξιούχος. Παντρεμένος με μια κόρη και μια εγγονή.
ΕΥΠΟΛΙΣ-ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΔΗΜΟΤΩΝ