![](https://www.edionysos.gr/wp-content/uploads/2019/05/59534123_2350845238527195_710489716490764288_o-750x430.jpg)
Ο Γιώργος Μουλακάκης με το ΕΥΠΟΛΙΣ
Παρουσιάζουμε τον υποψήφιο Δημοτικό Σύμβουλο στην Δ.Κ Δροσιάς, Γιώργο Μουλακάκη.
Ο Γιώργος Μουλακάκης είναι απόφοιτος του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και κάτοχος μεταπτυχιακού Msc στην Επιχειρησιακή Έρευνα ( Operational research) από το Lancaster University
Είναι πιστοποιημένος ασφαλιστικός σύμβουλος και συνεργάζεται αποκλειστικά με την Achmea – Interamerican 15 χρόνια. Συμμετέχει στο πολιτιστικό σύλλογο Ρέας ως ταμίας. Είναι οικογενειάρχης έχει ένα παιδί και το χόμπι του είναι να παίζει κιθάρα και η γυμναστική.
ΕΥΠΟΛΙΣ-ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΔΗΜΟΤΩΝ