![](https://www.edionysos.gr/wp-content/uploads/2019/02/Untitled-2.gif)
Οι εργαζομένοι της εταιρίας ΣΚΑΓΙΑΣ ΑΒΕΕ στο Κρυονέρι, έκοψαν την πίτα τους
Δείτε τις φωτογραφίες που ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook η Πόπη Σκαγιά, Αντιπρόεδρος και Α’ Διευθύνουσα Σύμβουλος της SKAG, μιας από τις πρωτοπόρες εταιρίες σχολικών, χαρτικών και ειδών γραφείων στη χώρα μας (και όχι μόνο) που εδρεύει στο Κρυονέρι.
![](https://www.edionysos.gr/wp-content/uploads/2019/02/32767635_10215410320708315_8351606723600973824_n-1-150x150.jpg)
Φετος στην SKAG τιμησαμε την Παραγωγή μας οπου κόψαμε την πίτα μας!
Πρόεδρε και του χρόνου με Υγεία!
Να είναι καλότυχοι οι 4 τυχεροί που έτυχαν τα φλουριά!