![](https://www.edionysos.gr/wp-content/uploads/2019/03/54256708_10214395540346855_3918537438552653824_o-750x430.jpg)
Επικίνδυνη πτώση δέντρου στη Δροσιά χωρίς θύματα
Στην οδό Πευκών. Μετά από παρέμβαση της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας και των υπηρεσιών του Δήμου Διονύυσου αποκαταστάθηκε άμεσα η κυκλοφορία. Δείτε τι ανέβασε στο προφίλ του ο τοπικός σύμβουλος Δροσιάς Σταύρος Ουσταμπασίδης.
![](https://scontent.fath7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-1/p50x50/17352498_10209242856252973_4569839065872413957_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent.fath7-1.fna&oh=efec4041d1144e9ca8d8f8f8879aa2d6&oe=5D1F1F96)
Σταυρος Ουσταμπασιδης
Άμεση η κινητοποίηση των υπηρεσιών του Δήμου Διονύσου και της Π.Υ μετά από πτώση δέντρου επί της οδού ΠΕΎΚΩΝ στην Δ.Ε Δροσιάς. Συγχαρητήρια. Μέσα σε λίγη ώρα αποκαταστάθηκε η κυκλοφορία.
![](https://www.edionysos.gr/wp-content/uploads/2019/03/53881567_10214395543026922_6962171566255767552_o.jpg)